0(266) 241 02 01


KURUMSAL

   
"Şeffaflık" ve "dürüstlük" kavramlarını, en önemli prensiplerimiz olarak kabul ediyoruz. Projeyi tasarım aşamasında her yönüyle çözüyor ve uygulama aşamasında etkin bir şantiye organizasyonuyla hızla çalışıyoruz. Bütünü oluşturan her detaya ve işçiliğe büyük önem veriyoruz. Mimaride, tasarım kadar fonksiyonun da önemli olduğunu unutmuyor, estetik kaygılarımızın işlevselliğin önüne geçmesine izin vermiyoruz.

     Başarılı bir markanın sağlam temellerini bilgi ve tecrübenin oluşturduğuna inanan ve mobilya sektöründe 2007 yılından beri geçmişe sahip olan Alfa Ofis Mobiyaları, Ar-Ge çalışmaları, ürün kalitesi, satış sonrası servis hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle öne çıkıyor. Alfa Ofis birinci kuşak genç ekibi, sahip oldukları değerli mirasın bilinciyle, yıllar öncesine uzanan deneyim ve disiplinden de esinlenerek, her geçen gün daha yüksek hedeflere yol alıyor.

     Tasarımlarıyla olduğu kadar malzeme seçimi ve standart kalitesiyle de modern tarzını iş yerlerine taşıyan Alfa ofis  işçiliğin mobilya üretimindeki öneminin bilinciyle, her ürününe aynı titizlik ve özeni aktarıyor. Sadece metal, ahşap malzeme, özenle seçilmiş kumaşlar, birinci sınıf deriler, son teknoloji otomasyon sistemi ile üstün dayanıklılık ve konfor sunan tasarımlar, Alfa ofisin temel niteliklerini yansıtıyor. Bu sebeple Alfa ofis ürünleri, formundan en küçük mekanizmasına kadar tümüyle beğeni topluyor.

      Alfa Ofis Mobilyaları  yenilikçi ve özgür bakış açısı; 2007 den beri sektör deneyimini günümüzün teknolojisi ve beklentileriyle buluşturmasını sağlıyor. İlham veren mekanlar tasarlamanın; kısıtlanmamış yaratıcı düşünce ve dünyadaki gelişmeleri takip eden araştırmacı bir ekiple gerçekleşebileceğine inanan Alfa Ofis Mobilyaları; bu bilinçle sürekli kendini yenileyen ve gelişen dinamik bir marka olmayı sürdürüyor.

       Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmek,tüm faaliyet alanlarımızda, öncü kuruluş olmamızı sağlayan kalite yönetim sistemlerimizin gereklerini tam olarak gerçekleştirmek ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamak,ürünlerimizin, müşteri taleplerine, standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek,ortak çabamız olan kaliteli üretimi gerçekleştiren çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki ve sosyal gelişimini, kalite bilincini, sürekli eğitim programları ve aktivitelerle desteklemek, motivasyonlarının en üst seviyelerde tutulmasını sağlamak.

Faaliyetlerimizi sürdürürken, çevreyi ve doğal kaynakları korumak;
Kalite politikamız çerçevesinde sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha yüksek seviyelere taşınmasını hedeflemek ve marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamaktır...

 


©2019 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans